GQ8ALF012000JCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 200 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 200 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-16 - Tube