GQ0BLF035231BBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 5.23 kOhm ±0.01% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 5.23 kOhm ±0.01% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube