GQ0BLF032870FCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 287 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - Q ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 287 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-20 - Tube