GQ0BLF022322JCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 23.2 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 23.2 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-20 - Tube