GQ0BLF021650DCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 165 Ohm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 165 Ohm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-20 - Tube