GQ0BLF021152CCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 11.5 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 11.5 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-20 - Tube