GQ0BLF012320JFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 232 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSO ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 232 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-20 - Tube