GQ0BLF011691JFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 1.69 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - Q ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 1.69 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-20 - Tube