GQ0ALF031472BAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 14.7 kOhm ±0.01% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 14.7 kOhm ±0.01% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-20 - Tube