GQ0ALF021302CAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 13 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.0 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 13 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-20 - Tube