GQ0ALF015101BBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 5.1 kOhm ±0.01% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 5.1 kOhm ±0.01% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube