GQ0ALF014871CAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 4.87 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ± ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 4.87 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-20 - Tube