GQ0ALF013920FT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 392 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - QSOP-20 - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +