GQ0ALF013320BBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 332 Ohm ±0.01% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0. ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 332 Ohm ±0.01% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube