- GP55-51K1
GP55-51K1
IRC/TT Electronics
Precision Metal Film Resistor - 51.1 kOhm ±1% - 1/4W - ±100ppm/°C - 250V Max - Axial Through Hole - 6.0 x 2.4mm Dia - RoHS
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description