DIP-1999-04-4532-G
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 45.3 kOhm ±2% 200mW per Element - TCR: ±300ppm/°C - 16 Pin DIP
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +