DIP-1999-04-3601-J
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 3.6 kOhm ±5% 200mW per Element - TCR: ±300ppm/°C - 16 Pin DIP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tubes Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +