CR1206F3570BT
IRC/TT Electronics
Thick Film Chip Resistor - 357 Ohm ±0.1% - 0.25W - ±100ppm/°C -55 to +155°C - 1206
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +