CR0603F5232DT
IRC/TT Electronics
Thick Film Chip Resistor - 52.3 kOhm ±0.5% - 0.1W - ±100ppm/°C -55 to +155°C - 0603
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +