CMF1/42741FLFTR
IRC/TT Electronics
Metal Film Resistor - 2.74 kOhm ±1% - 1/4W - ±100ppm/°C - 250V Max - Axial Through Hole - RoHS - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +