- CHP21002801F
CHP21002801F
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 2.8 kOhm ±1% - 1.33W - ±100ppm/°C - 3610 - +150°C - AEC-Q200
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description