CHP1/81002001JLF
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 2 kOhm ±5% - 0.25W - ±100ppm/°C - Pb Free - 1206 - +150°C - AEC-Q200
RoHS Compliant
Discontinued
Description +