- CHP1501R00FLF
CHP1501R00FLF
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 1 Ohm ±1% - 1W - ±50ppm/°C - Pb Free - 2512 - +150°C - AEC-Q200
Description