- CHP11003302F
CHP11003302F
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 33 kOhm ±1% - 1W - ±100ppm/°C - 2512 - +150°C - AEC-Q200
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description