- CAW5R680JLF
CAW5R680JLF
IRC/TT Electronics
Wirewound Metal Oxide Power Resistor - 0.68 Ohms ±5% - 5W - ±400ppm/°C - Ceramic Case - RoHS
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description