- BWH-1W-R11-5%
BWH-1W-R11-5%
IRC/TT Electronics
General Purpose Wirewound Resistor - 0.11 Ohm ±5% - 1W - Axial Throght Hole - .39 x .225 Inch Dia
Description
Search Keywords: BWH1WR115
Supplier:IRC/TT Electronics
Part No:BWH-1W-R11-5%
In Stock:
49
Can Ship immediately
Buy all 49 in-stock or the regular minimum order quantity of 250