BWH-1W-2R2-5%
IRC/TT Electronics
General Purpose Wirewound Resistor - 2.2 Ohm ±5% - 1W - Axial Throght Hole - .39 x .225 Inch Dia
Description +
Search Keywords: BWH1W2R25
  • Part No:
    BWH-1W-2R2-5%
In Stock: 89
Can Ship immediately Buy all 89 in-stock or the regular minimum order quantity of 250