- 8400-200R
8400-200R
IRC/TT Electronics
Res Wirewound POT 200 Ohm 5% 2W 10(Mech)Turns 6.35mm (34.93 X 22.23 X 26.99mm) Solder Lug Panel Mount
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description