1-3/4A-12W-12K
IRC/TT Electronics
Res Wirewound 12K Ohm 5% 12W ±260ppm/°C Vitreous Enamel AXL
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +