TO60TOL1-24K3
IRC/TT Electronics
Metal Glaze Resistor - 24.3 kOhm ±1% - 0.5W - ±100ppm/°C - 9.9 x 3.6mm Dia - Axial - Carbon Composite Alternative - Color Band ...
Description +
Metal Glaze Resistor - 24.3 kOhm ±1% - 0.5W - ±100ppm/°C - 9.9 x 3.6mm Dia - Axial - Carbon Composite Alternative - Color Bands