- TO55TOL1-75K
TO55TOL1-75K
IRC/TT Electronics
Metal Glaze Resistor - 75 kOhm ±1% - 0.25W - ±100ppm/°C - 6.4 x 2.3mm Dia - Axial - Carbon Composite Alternative - Color Bands
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description