- SPHTOL5-68R
SPHTOL5-68R
IRC/TT Electronics
Molded Wirewound Resistor - 68 ohms ±5% - 2W - ±400ppm/°C - 14.3mm x 5.72mm Dia.
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description