SMC210049R9FLF
IRC/TT Electronics
Surface Mount Power Resistor - 49.9 Ohms ±1% - 2W - ±100ppm/°C - 500V Max - +150°C - 3610 - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +