SMC11001001FLF
IRC/TT Electronics
Surface Mount Power Resistor - 1.0 kOhms ±1% - 1W - ±100ppm/°C - 350V Max - +150°C - 2512 - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +