- RL20TOL2-30R
RL20TOL2-30R
IRC/TT Electronics
Mil Qualified Metal Glaze Resistor - 30 Ohm ±2% - 0.5 W - ±200ppm/°C - Mil-R-22684 - 9.9 x 3.6mm Dia.
Description