RL20S-1/2W-620R-2%
IRC/TT Electronics
Mil Qualified Metal Glaze Resistor - 620 Ohm ±2% - 0.5 W - ±200ppm/°C - Mil-R-22684 - 9.9 x 3.6mm Dia.
Description +
Search Keywords: RL20S12W620R2
  • Part No:
    RL20S-1/2W-620R-2%