- RL07TOL2-5K6
RL07TOL2-5K6
IRC/TT Electronics
Mil Qualified Metal Glaze Resistor - 5.6 kOhm ±2% - 0.25 W - ±200ppm/°C - Mil-R-22684 - 6.4 x 2.3mm Dia.
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description