- RL07TOL2-47R
RL07TOL2-47R
IRC/TT Electronics
Mil Qualified Metal Glaze Resistor - 47 Ohm ±2% - 0.25 W - ±200ppm/°C - Mil-R-22684 - 6.4 x 2.3mm Dia.
Description
Search Keywords: RL07TOL247R
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:IRC/TT Electronics
Part No:RL07TOL2-47R
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock:
105
Can Ship immediately
Buy all 105 in-stock or the regular minimum order quantity of 250