- RL07S-1K3-2%
RL07S-1K3-2%
IRC/TT Electronics
Mil Qualified Metal Glaze Resistor - 1.3 kOhm ±2% - 0.25 W - ±200ppm/°C - Mil-R-22684 - 6.4 x 2.3mm Dia.
Description
Search Keywords: RL07S1K32
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:IRC/TT Electronics
Part No:RL07S-1K3-2%