PFC-W1206LF-12-1910-B
IRC/TT Electronics
Precision Thin Film Chip Resistors - 191 Ohm ±0.1% - 333mW - ±10ppm/°C - 1206 - Pb Free
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +