PFC-W0805LF-03-37R4-B
IRC/TT Electronics
Precision Thin Film Chip Resistors - 37.4 Ohm ±0.1% - 250mW - ±25ppm/°C - 0805 - Pb Free
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +