PCF-W0603LF-03-1002-B
IRC/TT Electronics
Precision Thin Film Nichrome Chip Resistors - 10 kOhm ±0.1% - 63mW - ±25ppm/°C - 0603 - Pb Free
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +