- L131S472LF
L131S472LF
IRC/TT Electronics
Bussed 12 Resistor Network - 4.7 kOhm ±2% 125mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description