- L091S222LF
L091S222LF
IRC/TT Electronics
Bussed 8 Resistor Network - 2.2 kOhm ±2% 125mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Description