- L081S622FLF
L081S622FLF
IRC/TT Electronics
Bussed 7 Resistor Network - 6.2 kOhm ±1% 125mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Description