- L071S122FLF
L071S122FLF
IRC/TT Electronics
Bussed 6 Resistor Network - 1.2 kOhm ±1% 125mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Description