- L063S512FLF
L063S512FLF
IRC/TT Electronics
Isolated 3 Resistor Network - 5.1 kOhm ±1% 200mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Description