IBT1/4-1K8-5%
IRC/TT Electronics
Carbon Composite Resistor - 1.8 kOhm ±5% - 1/4W - EIA RS-172 - 6.3mm x 2.4mm Dia. - Axial Through Hole
Description +
Search Keywords: IBT141K85
  • Part No:
    IBT1/4-1K8-5%