IBT1/4-110K-5%
IRC/TT Electronics
Carbon Composite Resistor - 110 kOhm ±5% - 1/4W - EIA RS-172 - 6.3mm x 2.4mm Dia. - Axial Through Hole
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: IBT14110K5
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    IRC/TT Electronics
  • Part No:
    IBT1/4-110K-5%