IBT1/2-8K2-5%
IRC/TT Electronics
Carbon Composite Resistor - 8.2 kOhm ±5% - 1/2W - EIA RS-172 - 9.5mm x 3.6mm Dia. - Axial Through Hole
Description +
Search Keywords: IBT128K25
  • Part No:
    IBT1/2-8K2-5%